All About Us


Select Language
Preferred language:SearchMain Menu


 

 

 

کارت PCI-1710HG ساخت شرکت Advantech یک کارت چند منظوره جمع آوری داده برای درگاه PCI است که امکان اجرا وظایف گوناگونی از جمله مهمترین توابع کنترلی شامل تبدیل آنالوگ به دیجیتال، تبدیل دیجیتال به آنالوگ، ورودی دیجیتال، خروجی دیجیتال و شمارنده را فراهم می آورد. در آزمایشگاه CAD/CAM از کارت PCI-1710HGبرای اندازه گیری پارامترهای مختلف در دستگاه تست خستگی استفاده می شود. همچنین به کمک این کارت داده های مربوط به اندازه گیری مولفه های نیرو توسط دینامومتر در فرآیندهای مختلف برش جمع آوری می شود.

 

 

 

کارتPCI-1711 ساخت شرکت Advantech یک کارت چند منظوره جمع آوری داده برای درگاه PCI است. در آزمایشگاه CAD/CAM از کارت PCI-1711 به عنوان بخشی از یک سیستم کنترل نیرو، طراحی شده برای دستگاه اسپینینگ CNC، استفاده می شود.

 

 

 

کارت USB-4716 ساخت شرکت Advantech یک کارت جمع آوری داده سازگار با ویندوز است. این کارت دارای هشت ورودی مختلف با رزولوشن 16 بیت به همراه شانزده خط ورودی-خروجی دیجیتال و دو خروجی 16 بیتی آنالوگ می باشد. در آزمایشگاه CAD/CAM از کارت USB-4716 در کاربردهای آزمایشگاهی از قبیل اندازه گیری شتاب در یک سیستم بادامک و پیرو و اندازه گیری نیروهای برش به کمک از لود سل استفاده می شود.

 

 

 

کارتUSB-4718 ساخت شرکت Advantech یک کارت جمع آوری داده سازگار با ویندوز است. این کارت دارای هشت ورودی ترموکوپل با رزولوشن 16 بیت می باشد. در صورت تنظیم جداگانه ورودی ها امکان استفاده همزمان از چند سنسور مختلف به همراه تنها یک ماژولUSB-4718 وجود دارد. در آزمایشگاه CAD/CAM از کارت USB-4718 برای اندازه گیری دما در فرآیند برش با استفاده از چندین ترموکوپل استفاده می شود. ­

2496 :hits


Home page | About us | Contact us | Site map 
©2008 Ferdowsi University Of Mashhad.